1. Ze stołówki mogą korzystać tylko uczniowie i pracownicy Szkoły.

2. Posiłki wydawane są na stołówce szkolnej w godzinach:

obiady -1130 - 1150
obiady -1235 - 1255

Opłat abonamentowych za posiłki można dokonywać w sklepiku szkolnym (gotówka) z góry do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym następuje korzystanie z posiłków ogłoszenie, w których dniach i godzinach przyjmowane będą opłaty ukaże się na stronie internetowej szkoły i wywieszone będzie na tablicy ogłoszeń przed stołówką (zgodnie z comiesięcznym harmonogramem ).

Zwrot środków za odwołane obiady nastąpi podczas opłacania abonamentu na następny miesiąc.

Odwoływanie posiłków na dany dzień możliwe będzie w godz. 700 – 900 danego dnia, telefonicznie lub poprzez sms pod numerem telefonu 605 – 511 – 944 (w treści smsa proszę napisać imię i nazwisko dziecka oraz termin odwołania obiadów). W przypadku braku zgłoszenia nieobecności dziecka w w/w terminie, pieniądze za posiłek nie będą zwrócone

Jadłospis miesięczny wywieszony będzie przy stołówce, na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej Szkoły.

Rodzice dzieci, które mają zalecenia lekarskie dotyczące specjalistycznych diet powinni zgłosić ten fakt bezpośrednio na stołówkę oraz dostarczyć zaświadczenie lekarskie, i listę na jakie konkretnie produkty jest dziecko uczulone.

Formularz zgłoszenia na obiady

Cennik płatności grudzień

Jadłospis- grudzień 2018 (klik)

Cennik płatności listopad