Ogłoszenia Rada Rodziców

Zaproszenie

Przewodnicząca Rady Rodziców nr 378 serdecznie zaprasza na zebranie Rady Rodziców, które rozpocznie się 29 listopada 2018 r. o godz. 1800

„Daj drugie życie swojej lekturze!”

Szanowni Państwo,
Drodzy Uczniowie,
Drodzy Wychowawcy,
Drodzy Rodzice,

Rada Rodziców we współpracy ze Szkolną Biblioteką zachęca wszystkich uczniów do udziału
w akcji:

„Daj drugie życie swojej lekturze!”

Start akcji: 26 listopada 2018 r.
Miejsce: Biblioteka szkolna
Za przyniesione używane (w dobrym stanie)/nieużywane lektury:
Niespodzianka ufundowana przez Radę Rodziców.
Zachęcamy tych, którzy już nie korzystają ze swoich lektur z młodszych klas do podarowania ich szkolnej bibliotece, aby mogły z nich skorzystać kolejne pokolenia Szkoły Podstawowej nr 378 im. J.I. Paderewskiego.
Każdy Kto przyniesie lekturę do biblioteki szkolnej złoży swój podpis Darczyńcy na specjalnie przygotowanej karcie pamiątkowej, która pozostanie na wieki w murach tej Szkoły.
Ponadto Każdy Darczyńca będzie mógł wybrać sobie niespodziankę na duży głód Czytaczy np. słodką lub niespodziankę innego rodzaju (gdyż nie samym chlebem Czytacz żyje).

Lista szczególnie brakujących lektur szkolnych (każdy egzemplarz w dobrym stanie jest cenny)*:

1. Kajko i Kokosz. Szkoła latania
22. Plastusiowy pamiętnik
23. Feliź, Net i nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi
24. Stary człowiek i morze

*Oczywiście można przynieść każdą obowiązującą lekturę nie tylko z powyższej listy

Zaproszenie

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 378 serdecznie zaprasza na zebranie Rady Rodziców, które odbędzie się 18 września 2018r. o godz. 1700 w sali nr 152.