Ogłoszenia
Uwaga Rodzice

W związku z planowanym strajkiem nauczycieli na stronie Biura Edukacji m. st. Warszawy uruchomiono zakładkę „Planowany Strajk Nauczycieli Informacje Dla Rodziców”.

www.edukacja.warszawa.pl

Uruchomiono tel. infolinii miejskiej i dzielnicowej.

Miejska: 19115
Dzielnicowa: 224438649; 224438641


Rekrtuacja do szkół ponadpodstawowych

W załączeniu przesyłam broszurę informacyjną o rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2019/2020
Zasady rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020

https://www.gov.pl/web/edukacja/rekrutacja-na-rok-szkolny-20192020-2


List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego

Szanowni Państwo, Dyrektorzy szkół, przedszkoli i placówek oświatowych,
w poczuciu troski o zdrowie dzieci i młodzieży zwracamy się do Państwa z gorącym apelem o docenienie wagi problemu, jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom przed skutkami chorób zakaźnych.
W związku z powyższym, kierujemy do Państwa Dyrektorów oraz Rodziców i Opiekunów dwa osobne listy.
Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z załączonymi listami, a w szczególności prosimy o udostępnienie listu rodzicom i opiekunom dzieci.
Prosimy, aby wspomniany list został odczytany rodzicom i opiekunom, oraz przekazany na najbliższych zebraniach.
Z poważaniem
Anna Zalewska
Minister Edukacji Narodowej

Jarosław Pinkas
Główny Inspektor Sanitarny
Załączniki:
- List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego do Rodziców i Opiekunów Uczniów (pdf) - List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego do Rodziców i Opiekunów Uczniów (doc)


Zima w mieście


Zaproszenie na bieg


OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU

Szkoła Podstawowa nr 378 im. Ignacego Jana Paderewskiego przedstawia plan postępowań o udzielanie zamówienia publicznego : Sprzedaż i dostawa energii cieplnej dla Szkoły Podstawowej nr 378 im. Ignacego Jana Paderewskiego, ul. Bartnicza 8, 03-358 Warszawa
Szczegółowe informacje
https://bzp.uzp.gov.pl/ZP400PodgladOpublikowanego.aspx?id=b609ee91-f20c-4dd5-90d8-9c8f5dacdfe5
https://www.dbfotargowek.pl/Z uwagi na ustanowienie dnia 12.11.2018r dniem wolnym od pracy, zmieniono termin składania ofert na 14.11.2018 r. godz. 12:00


Zaproszenie na Piknik Historyczny


Młodzieżowe Studio Muzyczne Targówka

Zapraszamy na Warsztaty Musicalowe finansowane przez Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy. Warsztaty są bezpłatne, a całoroczną pracę kończy musical wystawiany w czerwcu 2019, w Teatrze Rampa. Casting odbędzie się 24.10.2018 w Szkole Podstawowej nr 277 w Warszawie, w godzinach 16.00-19.00. Na przesłuchanie zapraszamy młodzież od 14 lat i prosimy o przygotowanie piosenki musicalowej (najlepiej w języku polskim) lub krótkiego układu choreograficznego do wybranego utworu (tancerze). Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia wraz z krótkim opisem swojej działalności artystycznej na adres: mariusz@teatrgaffa.pl. Otrzymacie wiadomość zwrotną z dokładną godziną przesłuchania.
Pozdrawiam
Mariusz Czaja


INTEGRACYJNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "MUSZELKA"

Zaprasza dzieci z klas I - III do rozpoczęcia treningów pływackich w naszym klubie. Szkolenie sportowe i nauka pływania prowadzona jest przez wykwalifikowaną kadrę trenerską, a program dostosowany jest do wieku i poziomu zaawansowania uczestników. Umiejętność pływania nie jest wymagana. Sprawdzian predyspozycji odbędzie się dnia 20.10.2018 r. o godz. 17.00 na pływalni przy ul. Balkonowej 2
Tel. kontaktowy 519 482 915


Dzień seniora


KONKURS


Muzeum za złotówkę


Plakat- Bliżej rynku pracy


UWAGA ÓSMOKLASIŚCI!

"Szanowni Rodzice,
poniżej umieszczamy link do Komunikatu Dyrektora CKE w sprawie szczegółowych sposobów dostosowania warunków i form przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty i egzaminu gimnazjalnego w roku szkolnym 2018/ 2019. Bardzo prosimy o zapoznanie się z Komunikatem." (treść komunikatu)


Zaproszenie


Bródnowskim Uniwersytetem Dzieci

ze względu na zainteresowanie rodziców i uczniów szkół podstawowych Bródnowskim Uniwersytetem Dzieci informujemy, że nastąpiła zmiana terminu wykładu inauguracyjnego, ze względu na generalny remont sali widowiskowo-kinowej. Dzięki niemu zdecydowanie poprawi się komfort oglądania spektakli, filmów lub słuchania koncertów. Z uwagi na trwające prace Bródnowski Uniwersytet Dzieci zainauguruje swoją działalność 3 listopada o godz. 11:00.
Plan wykładów uwzględniający zmiany jest dostępny na stronie: http://dkswit.com.pl/plan-wykladow/
Zajęcia fakultatywne rozpoczynają się bez zmian, czyli od 6 października. Opis zajęć znajdą Państwo na stronie: http://dkswit.com.pl/zajecia-fakultatywne/


Dla knadydatów do szkół średnich

Szanowni Państwo, informuję o planowanym Spotkaniu z uczniami klas VIII i klas III gimnazjalnych oraz ich rodzicami w dniu 1 października 2018 r. godz. 17.30 – 19.30 w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek w sprawie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2019/2020 oraz oferty edukacyjnej szkół licealnych i zawodowych w Dzielnicy Targówek.


Wszechnica Edukacyjna Targówek


Stypendium szkolne
(rok szkolny 2018/2019)

Wnioski o stypendium szkolne przyjmowane są przez pedagogów szkolnych do 17.09.2018 roku.
Dochód na osobę w rodzinie nie może być wyższy niż 514 zł.
Wnioski należy pobrać z sekretariatu szkoły lub strony internetowej:
http://www.edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/stypendia


WAKACJE Z KSIĄŻKĄ

Wakacje zaczynają się już niedługo!
Zajrzyj do biblioteki szkolnej!
Zabierz książkę na wakacje!
Zacznij czytać i cieszyć się książką!


Archiwum strony