Konsultacje

Konsultacje - 30 min

Lp.Nazwisko i imięTermin
1Adamusińska Agnieszkawtorek, godz. 14.30
2Anysz Annaczwartek, godz. 14.30, sala 302
3Barankiewicz Joannaśroda , godz. 7.30
4Bobińska Marlenaczwartek, godz. 7.30, sala 204
5Chomiuk Żanetawtorek, godz. 7.30
6Danilczuk Barbaraśroda, godz. 7.30
7Feliga Sylwiawtorek, godz. 7.30
8Gajcy Katarzynaczwartek, godz. 7.30
9Gałat Martaponiedziałek, godz. 7.30
10Gierlich-Kowalczyk Edytaśroda, godz. 7.15, sala 208
11Gołofit Ewaśroda, godz. 7.30
12Gonciarz Agnieszkaczwartek, godz. 15.20
13Grabowska Barbarawtorek, godz. 7.30
14Grądziel Bogumiławtorek, godz. 7.30, sala 128
15Hanc Małgorzataśroda, godz. 7.15, sala 222
16Jaroszewska Annawtorek, godz. 7.30
17Karczewska Annaśroda, godz. 15.00
18Kępista Mirosławapiątek, godz. 7.30
19Koch Jolantaponiedziałek, 15.20
20Koperska Małgorzataśroda, godz. 7.30
21Korkuz Paulinawtorek, godz. 7.30
22Kowalska Wioletaśroda, godz. 7.15, sala 213
23Kropiewnicka Dominikapiątek, godz. 7.30
24Kruszewska Hannaponiedziałek, godz. 7.30
25Kwaśnicka Agnieszkaczwartek, godz. 15.15, sala 203
26Kwiatek Małgorzataśroda, godz. 16.10
27Lisiewska Małgorzatapiątek, godz. 7.30
28Łagoszyn Agnieszkaśroda, godz. 7.30
29Łucjan Jolantapiątek, godz. 14.30 sala 308
30Małek Michałśroda, godz. 7.30, sala 301
31Marcinowska –Struczewska Monikaponiedziałek, godz. 7.30, sala 209
32Matkowska Annnaśroda, godz. 7.30
33Mazińska Joannaczwartek, godz. 7.30
34Mikitiuk Joannaczwartek, godz. 7.30, sala 18
35Morawik Agataczwartek, godz. 7.30
36Niemirska - Kuncewicz Małgorzatawtorek, godz. 7.30
37Parzonko – Glinka Agataśroda, godz. 7.30
38Pędzierska Beatawtorek, godz. 11.00
39Praszek Andrzejpiątek, godz.14.25
40Puchowski Mateuszśroda, godz. 15.25
41Rakowski Tomaszśroda, godz. 7.30
42Rogowicz Wojciechwtorek, godz. 7.25, sala 106
43Sadolewska Ewelinaponiedziałek, godz. 7.15, sala 212
44Siedlecka Ninapiątek, godz. 7.15
45Sikora Ewaśroda, godz. 7.30
46Sokołowska-Lewicka Grażynaczwartek, godz. 12.45
47Spica Edytaponiedziałek, godz. 14.30
48Stefańska Bogumiłaponiedziałek, godz. 7.30
49Strzygocka Dagmaraponiedziałek, godz. 16.20
50Sztyrak Renataczwartek, godz. 14.40
51Szyszkiewicz Magdalenawtorek, godz. 7.20
52Szyszkowska Iwonaczwartek, godz. 14.30, sala 209
53Taciak Ludmiłaponiedziałek, godz. 14.30
54Teterevova Beataśroda, godz. 15.20
55Trykowska - Czarnecka Annaponiedziałek, godz. 7.30
56Tymoniuk Mirosławaponiedziałek, godz. 15.00
57Wilińska Katarzynawtorek, godz. 7.30, sala 203
58Rospond-Wasilewska Małgorzata środa, godz. 7.15
59Borowik Danuta wtorek, godz. 7.30